Jdi na obsah Jdi na menu
 


Madam Lusi


collagemaker_20200802_133033996.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 Jsem dominantní žena.Vzrušuje mě cítit nadvládu nad mužem.Ráda si vše určuji tak abych byla spokojená.A když si lekci užívá i zájemce,pak je to ono.

Mám ráda pestrost.Bdsm a perverz tu možnost nabízí.I proto je možné mnoho praktik.A samozřejmě také mnoho pomůcek k tomu určených.Pomůcky stále doplňujeme o nové.

Pokud hovor přijme partner a ty máš problém s ním hovořit,nesetkáme se.Jsme pár.

Partner je hovorný,rozumný,empatický.Je zbytečné se ho bát a stydět se.

kissKdo povede lekci a kdo bude asistovat se domlouvá před začátkem lekce pokud je společná.

kiss Před každou lekcí máme rozhovor se zájemcem a ptáme se ho zda má nějaké reálné zkušenosti či nikoliv.Dle toho také vedeme lekci.

Skype ani webka nejsou reálné zkušenosti.Něco jiné je,když si vše muž dělá sám a něco jiné když mu to dělá někdo jiný.Je v tom obrovský rozdíl.

Většině mužů ruční kontakt od jiného muže nevadí.Kontakt ruka na ruku,poutání a podobné.Některým vadí.Vše je věcí dohody při rozhovoru.

U žen tento problém neni.

Zde na našich stránkách je mnoho informací.Najdeš zde  mnoho odpovědí.A pokud ne,tak občas jsem na amaterech,Facebooku,Twitteru,emailu kde odpovim na případné dotazy.

 

noTrochu zamyšlení pánové.

Pokládáte nám různé dotazy.Pokud jsou rozumné odpovídáme na ně.

Ptáte se i na lekce jen se mnou.Jsou možné,ale jen pro stálé a ty které známe více.To jsou ti kteří nás navštívili vícekrát a na lekce chodí pravidelně.Partner o tom píše více.O praktikách,pocitech,zamyšlení atd.

Ptáte se i na hovory.Předloni i vloni jsem hovorů přijímala dost pokud jsem k tomu měla podmínky i čas.Letos již méně a méně.Proč?

Abych slyšela v telefonu vyhoníš mi ho a vykouříš,tak jak mi to uděláš,kočičko máš na mě čas,čau tak jak to vyvedeme atd.Na takové ubohosti nejde nic říci.

Žádná slušnost,vychování atd.A na to nemám absolutně chuť to ani poslouchat.Stejně tak je mnoho těch kteří by si o tom chtěli jen povídat a nejlépe do detailů ale na real nemají.

Většinou to jsou ti co nečtou.Vidí foto a volají.Že nečtou co je psáno je jejich problém.

Partnerovi se to nestane,tomu tel akorát položí.Výsledek je stejný.Ubožáci bez vychování.A o takové nemáme absolutně zájem.Ty solidní na lekci rádi přivítáme.

S každým si před lekcí ráda popovídám.Stejně tak i po lekci,což děláme běžně.

Pánové,kdyby jste byli všichni solidní,podmínky bychom měly také jiné.